Kamenné svícny

Kamenné svícny jsou hezkou dekorací, která potěší každého. Vyrábějí se z různých minerálů nebo himalájské soli. Do svícnů se vkládá čajová svíčka, která rozehřeje kámen. Svícen vypadá velmi efektně a může být z různých druhů hornin.

Jako svícen může sloužit i plátek achátu, který se postaví před svíčku a ta jej prosvěcuje. Nádherně vynikne jeho struktura a pruhy v něm. Každý plátek achátu je zcela originální. Achát je považován již od dávných dob za kámen ochrany, síly a harmonizační.

Přináší sebedůvěru a odstraňuje pocity méněcennosti. Pomáhá překonat negativní pocity, navozuje bezpečí a jistotu, kterou vám dodá, když se budete dívat na jeho krásné proměnlivé barvy. Používá se jako kámen ochrany a čistí domácnost od napětí.

Uklidňuje rozjitřené vztahy a ztišuje přehnané emoce. K dárku přidejte přání s citáty. Pro milovanou osobu zvolte citáty z lásky.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo o drahých kovech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst jaká tajemství skrývá platina nebo jaké informace nám odhalí znamení zvěrokruhu.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram