Trouba, která sama zvládne pečení i čištění? Už to není nemožné!

Nová inteligentní trouba MORA VTPS 787 BXB s mimořádně velkým objemem 77 l je vybavena také termosondou a funkcí páry pro přípravu chutných a zdravých jídel.

Má 22 automatických pečicích programů včetně pečicích dezertů, chleba, drůbeže, velkých a malých kusů masa a dlouhého pečení při nízké teplotě. Nebo naopak pravé pizzy – stačí vybrat typ jídla a jeho hmotnost a trouba zvolí správnou teplotu od 30 do 300 °C, stejně jako správný typ ohřevu a umístění v troubě. Zkušení kuchaři mohou zase hned na začátku naprogramovat teplotu a dobu pečení ve dvou krocích. K dispozici je také funkce zdravého fritování horkým vzduchem
bez tuku – přidáte-li páru, povrch bude křupavější.

Man cleaning his house

Velkorysý vnitřní prostor trouby je klenutý jako v tradiční kamenné peci a zaručuje dokonale rovnoměrnou přípravu i objemných jídel, jako je například husa. Komfort zvyšuje velký průzor ve dvířkách a dvojité osvětlení, praktické teleskopické výsuvy s jednoduchým klik systémem nebo tlumené zavírání a otevírání dvířek. Účinný automatický pyrolitický čistící systém zajišťuje čištění bez námahy. Stojí 529 EUR.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram