Souboj Panda Dome VPN x HideMe Premium: Co vybrat?

Která ze dvou VPN je lepší: Panda Dome VPN, nebo se spíše vyplatí Hide Me Premium VPN? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, přičemž výsledek srovnání je 7,2/10 : 7,8/10.

Rychlost downloadu a uploadu Panda Dome VPN : Hide Me Premium, která je lepší?

U VPN se vyplatí koukat zejména na rychlost, což platí také o Panda Dome VPN a Hide Me Premium VPN.

V průměru jsme u první VPN naměřili rychlost 388 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 202 Mb/s. Panda Dome tak byla o 186 Mb/s rychlejší než HideMe Premium.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u Panda Dome VPN dosáhl hodnoty 91 Mb/s. Hide.Me VPN Premium v průměru dosahovala 129 Mb/s, kvůli tomu je o 38 Mb/s rychlejší.

První VPN dosáhla v testu rychlosti odezvy 92 ms. U druhé HideMe VPN Premium jsme naměřili 11 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Panda Dome VPN je o 81 ms horší.

Průběžný výsledek Panda Dome VPN – Hide Me Premium činí 8 /10 – 7/10.

Podaří se Panda Dome přehrávat Netflix?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, Panda Dome VPN tuto schopnost zvládá. U většiny VPN se stačí připojit a zvolit zemi, HideMe Premium VPN zahraniční Netflix odblokovat dokáže.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, Hide Me Premium tuto funkci nabízí. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a whitelist. Třeba taková Panda Dome VPN nabízí ochranu DNS a HideMe Premium VPN zase obsahuje white list.

V disciplíně „funkce“ je tak skóre 7 /10 vs. 7/10.

Jak se daří Panda Dome v počtu serverů a nabídce zemí?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, Panda Dome VPN má v nabídce 200 serverů. U HideMe Premium jsme našli celkem 1 900 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 1700 méně .

Podobně důležitý je počet zemí, u HideMe Premium je 47. Srovnávaná VPN jich nabízí 24, o 23 méně. V tomto porovnání tak prohrává .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Panda Dome VPN zvládá 5. Hide.Me Premium VPN v jeden moment připojí 10 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku VPN zdarma.

Které platformy umí Panda Dome VPN a které zvládá Hide.Me VPN Premium?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, Panda Dome VPN má v nabídce Android a zvládá telefony s iOS, druhá VPN služba Hide Me Premium VPN iPhony s iOS zvládá, přístroje s OS Android zvládne ochránit.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. Panda Dome VPN byla založena ve Španělsku. Provozovatel druhé VPN má kořeny v Malajsii.

Aplikace Panda Dome není k mání v českém překladu, Hide.Me VPN Premium česky přeložena je.

U známkování podporovaných platforem dosáhla Panda Dome známky 9/10 a Hide Me Premium VPN získala 10/10.

Cena v akci Panda Dome a Hide Me Premium VPN

Hide.Me Premium VPN lze objednat za 72 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete pořídit od 65 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 6/10 pro první a 5 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram