Kotvičník není jen na zvýšení libida. Kde všude se uplatní?

Mnoho lidí má sílu kotvičníku spojenou s obnovením chuti na sex a mužské energie v pozdním věku. To ale není vše. Byla by škoda se při zmínce o kotvičníku jen chápavě pousmát a myslet si, že pro vás není. Kotvičník toho umí mnohem více. Jde o všestranný adaptogen s mnoha účinky. Vyzkoušíte je přímo na sobě?

Kdy přizvat na pomoc kotvičník?

Kotvičník je také známý tím, že zvyšuje soustředění, elán a sebedůvěru. Díky tomu je kotvičník mocným nástrojem pro každého, kdo chce získat výhodu na pracovišti, ale i nebo doma. Není překvapením, že kotvičník může být považován za posilovač energie, který vám pomůže udržet koncentraci během důležitých schůzek nebo rozhovorů. Kotvičník má zároveň tu schopnost poskytovat zklidnění. To je velmi vzácné. Málokterá jiná bylinka je takto mocná.

Co obsahuje zelená viagra?

Jak říká wikipedie – kotvičník v sobě obsahuje anabolické steroidy rostlinného původu. Jde o tzv. fytosteroly, které jsou koncentrovány především v kořenech, plodech a listech kotvičníku. V kotvičníku se vyskytují také sapogeniny a alkaloidy, glykosidy, flavonoidy, třísloviny a pryskyřice. Tato silná směs může poskytnout řadu výhod pro širokou škálu lidí. Kotvičník je opravdu silná a jedinečná bylina. Její účinky mohou lidem pomoci v mnoha různých oblastech života, od obnovení sexuální touhy po zvýšení soustředění, sebedůvěry a zklidnění mysli. Díky široké škále svých účinků má kotvičník pro každého něco. Pozitivní účinky kotvičníku na sobě mohou pozorovat muži i ženy.

Pro dobrou náladu

Kotvičník navíc pomáhá lidem s depresemi a dalšími psychickými problémy. Je známo, že uklidňující účinky, které kotvičník poskytuje, snižují hladinu stresu a úzkosti, což vede ke zlepšení nálady a celkové pohody. Bylinky jsou důležité tedy nejen pro naše tělo, ale i pro naši mysl. Důležité je vybrat si jen ten správný kotvičník s optimálním poměrem účinných látek. Ten nejlepší kotvičník se pěstuje v zemích, kde slunce hřeje většinu roku. Vysoce kvalitní kotvičník z Bulharska koupíte například ZDE. Užívat ho můžete ve formě prášku anebo kapslí. Důležité je však dodržovat pravidelnost a uvidíte, že se brzy dostaví kýžené výsledky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram